Ankara’da 1983 yılında ticari hayatına  ‘Bulut Orman Ürünleri’ olarak başlayan firmamız 1993 yılında büyüyerek “Bulut Kereste Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi” adıyla ilk kereste Fabrikasını kurmuştur.

32 senelik deneyimiyle ve bünyesinde bulundurduğu profesyonel kadrosuyla sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda, kaliteli iş anlayışı göz önüne alınarak,İnşaatlık kereste, Palet, Doğramalık kereste, çatı kerestesi, plywood, osb, lambiri ve rabıta üretimi yaparak  hizmet veren firmamız sektörün önde gelen firmaları arasında yer almayı hedeflemektedir.

“Bulut Kereste Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi” olarak her geçen gün büyüyen ve büyüdükçe de kendisini yenileyen, kurumsallaşma adına sürekli atılım ve yatırım yapan güçlü ve köklü firma olma yolunda hızla yürümektedir. Sektörde emin adımlarla ilerleyen  “Bulut Kereste Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi” çalışma prensibi olarak gördüğü her işi mutlak bir gayretle yapmaktadır.

 

Amacımız müşterilerimize en kaliteli ürünleri en avantajlı koşullarla sunmaktır. Bu ilke doğrultusunda dürüstlük unsurundan hiçbir zaman taviz vermeden çalışkan , üretken ve güçlenen firma olmak istemektedir.

Şirketimizde daima üç sac ayağı vardır:

  • Ürünlerimizin yüksek kalitesi
  • Uygun fiyat politikası
  • Müşteri memnuniyeti

 

Hedeflerine varma konusunda ısrarcı ve azimli hareket ederken sizleri de bu azim ve kararlılığı yakından görmeye bekliyoruz. Saygılarımızla…